KONST / Litografier / Färglitografi 12432194
nr 1243 2194
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Motivet: 65x53 cm. Tryckt signatur, ej numrerad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:31:48
20/3 11:13:03
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg